Dělám pro svoje klienty maximum. Bez výjimky, každý den.

Co o mně říkají

S paní Viklickou velmi dobrá spolupráce při prodeji rodinného domu. I přes veškeré komplikace se prodej podařil uskutečnit za tržní hodnotu nemovitosti. Paní Viklickou mohu doporučit, vždy je pozitivně naladěná, překážky přeskakuje s lehkostí. Děkuji, Jan Hornych

Jan Hornych

Vstřícnost a vynikající spolupráce, jsem moc spokojená a mohu vřele doporučit !

MUDr. Taťána Augustínová

Paní Viklická byla milá, příjemná, prodala můj pozemek za velmi dobrou cenu, věřila jsem jí, a nezklamala mě, úspěšná spolupráce, jsme spokojeni. Určitě bych ji doporučila.

Oldřiška Badinová

Profesionální služby Vašeho makléře. Pokud budeme řešit někdy nějakou nemovitost, s radostí se na Vás obrátíme.

Ing. Josef Mátl

Velmi profesionální a vstřícný přístup, férové jednání, vysoká odbornost. Paní Viklickou vřele doporučuji.

Dagmar Stoklásková

Slečna byla velice příjemná a ochotná. Vyšla nám vstříc všem našim požadavkům. Výborně se s ní domlouvá, takže v komunikaci není žádný problém. Nemáme žádné výtky. 

Thi Tam Phung

Dobrý den, prodával jsem dům a byl jsem nadmíru spokojen se službami vaší firmy, kterou reprezentovala paní Petra Viklická. Veškeré problémy dokázala vyřešit a pokud jsem měl nějakou otázku, dokázala na ni najít odpověď a poradit mi. Je to velmi milá a příjemná mladá dáma a její vystupování je naprosto profesionální. A navíc z ní vyzařuje optimistická nálada a pohoda, která ovlivňuje i okolí. Ještě jednou děkuji za vaše služby. 

Jaroslav Šandera

Dobrý den, děkuji pani Petře Viklické za její profesionální přístup v prodeji nemovitosti. Je velmi spolehlivá, ochotná, případný problém dokáže řešit obratem a také má velmi příjemné vystupování. Mohu všem doporučit. 

Alice Pospíšilová

a mnoho dalších...