Dělám pro svoje klienty maximum. Bez výjimky, každý den.

Co o mně říkají

SRDECNE DIKI PANI PĚTŘE VIKLICKÉ, KTERÁ NÁM S VELKOU PROFESIONALITOU A POZORNOSTÍ, ALE I S VELKOU LIDSKOU PODPOROU VE VŠECH FÁZÍCH POMOHLA PRODEJEM BYTU V PRAZE. 
KDYŽ JSME SE S PETROU POZNÁLI, SVĚŘOVALI JSME JÍ SE SEBEVĚDOU ZA DOVEDNOSTI A ODVAŽENÍ, KTERÉ PROKÁZALA BĚHEM VŠECH PRODEJNÍCH OPERACÍ. PRODAT DŮM NENÍ SNADNÉ, ZVLÁŠTĚ POKUD BYDLÍŠ V ZAHRANIČÍ, JE TĚŽKÉ ZVLADNOUT VŠECHNY ÚKOLY, KTERÉ TENTO PRODEJ VYŽADUJE, A PŘESTO SE PANI PETRA ZVLÁDLA I PŘES NAŠI VZDÁLENOST PROVÁDĚT VŠECHNY POTŘEBNÉ KROKY JSME VELMI SPOKOJENY A NOVY KUPUJÍCÍ ŠŤASTNÍ. 
PANI PETRU DOPORUČUJEME KAŽDÉMU, KDO SE POTŘEBUJE SPOLEHNOUT NA ZKUŠENÉHO A PEČLIVÉHO PROFESIONÁLA VEVECI TAK DŮLEŽITÉ, JAKO JE SVŮJ DOMOV.
EVA RANDAZZOVA LATROVA

Eva Randazzo, Praha

S paní Petrou Viklickou má naše rodina několikaleté ty nejlepší zkušenosti s prodeji nemovitostí. Je to zkušená makléřka, empatická, velmi komunikativní, přímá v jednání, spolehlivá s velmi profesionálním přístupem a znalostí oboru. Lidsky poradí, vysvětlí; je vstřícná k nalezení řešení vzniklých situací ke spokojenosti klienta. Děkuji paní Petře Viklické a doporučuji ji ostatním hledajícím spolehlivou makléřku. Vlastimil Obr a Zdeňka Obrová

Vlastimil Obr

Příjemné neformální chování. Svižné reakce. Dochvilnost. Přímé jednání. Žádné problémy. Velká spokojenost. Díky

Iveta Petráňková

Paní Viklickou můžeme vřele doporučit. Bezvadná komunikace, profesionální přístup. Z naší strany naprostá spokojenost.

Jakub Petlák

Mé hodnocení nemůže být jiné než vynikající. V těžké životní situaci a ve snaze rychlého vyřešení jsem oslovil jen dle telefonniho čísla paní Petru Viklickou. Dal jsem pouze na intuici, trochu i náhodu…. Při prvním setkání jsem si řekl, že by to mohlo vyjít…. Velmi sympatická, komunikativní paní makléřka mne nemusela přesvědčovat o naší spolupráci. Vsadil jsem na ní a po různych,drobných námi nezaviněnych problémech a průtazích, vše perfektně vyřešila. Takže milá paní Viklická, ještě jednou velké poděkování za Vaši nelehkou práci, vstřícnost a pochopení. Roman Mačenka

Roman Mačenka, Praha

Vstřícný přístup, perfektní komunikace, prodej bytu proběhl naprosto bez jediného problému. Velmi milá paní makléřka:-))

Vendulka Dolejšková, Praha

Služby realitního makléře jsem využil poprvé v životě a potkalo mě veliké štěstí-paní Petra Viklická mě připravila profesionálně smlouvu na pronájem, vše vysvětlila, na čem jsme se dohodli-vše bylo do puntíku splněno.Dále mi pomohla při smutné rodinné události-při úmrtí člena rodiny-opět profesionalita zkloubená s lidským přístupem…Paní Petru Viklickou vřele všem doporučuji-v dnešní džungli realit je paní TOP, splní vše pro klienta a ještě něco navíc….

Jiří Rypáček, Praha

S paní Viklickou velmi dobrá spolupráce při prodeji rodinného domu. I přes veškeré komplikace se prodej podařil uskutečnit za tržní hodnotu nemovitosti. Paní Viklickou mohu doporučit, vždy je pozitivně naladěná, překážky přeskakuje s lehkostí. Děkuji, Jan Hornych

Jan Hornych, Vodslivy

a mnoho dalších...