Pár slov o mně ...

Pojďme se seznámit. Mé jméno je Petra Viklická a v realitách se pohybuji již od roku 2007. Dlouhých a hezkých 15 let jsem pracovala pro velkou realitní společnost, ale rozhodla jsem se již osamostatnit a založit svoji vlastní realitní kancelář.

Prodej nemovitostí je současně i mým koníčkem, což se odráží i na výsledcích. Největší radost mám, když mi klienti řeknou, že jde vidět, že mě moje práce opravdu baví. A že mi to říkají často.

Pomáhat lidem s prodejem a koupí nemovitostí, provázet je celým obchodem až k finálnímu kroku mě naplňuje radostí, proto věřím, že jsem pro Vás tou správnou volbou. Jednám vždy zodpovědně, férově, lidsky, s nadhledem, aby byly vždy všechny zúčastněné strany maximálně spokojeny.

Teď už ale dost o mně, mé portfolio a reference jste si již jistě prohlédli. Zavolejte mi, potkáme se na dobré kávě, probereme Vaše představy a požadavky. Budu potěšena, když si právě mě pro prodej Vaší nemovitosti vyberete a já pro Vás udělám maximum.

Podívejte se, jak celý proces prodeje probíhá a jak vám budou moje služby užitečné.

15+
pracuji v oboru
670 +
prodaných nemovitostí
98%
kladných referencí

Aktuální nemovitosti

Vaše nemovitost bude vidět

S kým spolupracuji

Hutchhouse – modulové domky

Již nějakou dobu spolupracuji s firmou Hutchhouse, která staví modulární dřevostavby. Sháníte-li rychlejší a cenově dostupnější stavbu na Váš pozemek, kontaktujte mě, mohu je jen doporučit.